ďťż

Stefan Kosiewski: Kanalizacja

Projekt WWW: Strona Galerii
  zrobiłem stronę dla galerii,
może to nie powód do dumy, ani do poważnej dyskusji,
ale wstawię i posłucham mądrzejszych...:)).

[URL]http://www.galeriaamcor.pl/index.html[/URL]


Mi się podoba. Bez szału, czysto i przejrzyście. W dziale "NOWOŚCI" ktoś zjadł stopkę:) GALERIA AMCOR wydaje się być skompresowane/przeskalowane przez co straciło na jakości (czy to zamierzony efekt?). Można by dodać faviconkę.

ps: O tabelkach już rozmawialiśmy, więc o tym nie wspomnę:)
pozytywna10
[B]SSn4k3[/B]
...w nowościach z założenia stopka została zjedzona, żeby na samym początku nie robić zamieszania....:)).... cienie robiż trochę zamiesznia w nazwie ale ze względu na różnej maści obrazki które pod niż mogą wystąpić w przyszłości być niestety musi.
...o tabelkach nie wspominaj bo mi znowu zamkną wątek....:)).

[B]ola-f[/B]
...bardzo lubię czytać co zwykle pisze Poni Ola F.... a tu tak mało napisała.....:))
ale dzięki...!!!


Graficznie nie powala. Wiadomo jednemu się spodoba drugiemu nie, ale poza grafa jest jeszcze coś takiego jak kod... Strona na tabelkach ekhm... Wiesz co to validator? Poprawność kodu świadczy o wiedzy osoby która go pisała, tutaj widać, że zatrzymałeś się w czasie, no ale jak sam kiedyś napisałeś w końcu dziadek...
zgred: biorac pod uwage, ze nie znajdziesz przegladarki pod ktora wywali się ta strona, a znajdziesz taka pod ktora wywali się taka 100% zwalidowana to bym sie nie czepiał ;) najlepszy bigos to taki powstający poza normami HAACP.

Dziadek, na trolling trzeba sobie zasłużyć ;)
[B]ola-f[/B]
wiem ...wiem że trzeba zasłużyć.... bardzo lubię jak mnie ktoś kopie w tabelki... a one i tak działają.... :))
no działają... windows 95 też działał...
...no działał....a to działa.... :))... chociaż graficznie nie powala...bo służy do informowania, a nie powalania... nie gniewaj sie [B]zgred[/B] ....ale ktoś kto znajduje informacje nie musi nawet wiedzieć, że tam jest jakiś kod.... wiem chciałbyś żeby wszystko było korekt i do przodu... pochwalam... działaj...!!!... chętnie popatrzę na coś powalającego i z kodem na miarę czasów.
Narazie pozdrawiam z poziomu tabelek....:))
Trochę się tła do przycisków na stronie startowej przesunęły w prawo, co mocno widać. Nie przepadam też za dużymi grafikami z tle, ale jakoś z tego wybrnąłeś zaczynając pozostałe strony trochę wyżej :D
Do szczęścia brakuje mi jakiegoś łatwiejszego sposoby przewijania pomiędzy artystami :P Fajnie się zmieniają góry przy każdym z nich, chciałoby się szybciej przeglądać, a nie dziobać każdą stronę osobno.
[B]prrrszalony[/B]
niestety trzeba dziodać każdego artyste z osobna.... to juz taka tasa lubi być dziobana indywidualnie...:)).... a i grupowo odbiorca mógłby zgłupieć od nadmiaru sztuki....:))
u mnie maisy sie nie przesuwają ani Explorerze ani w Foxie.... w czym oglądałeś...??
wreszcie mogę się w Twoim wątku wypowiedzieć na temat, na którym się trochę znam... stronka ładna i przejżysta.. ale brakuje jej ... tego czegoś... co potrafiłeś zrobić u siebie.. i co jest w każdym Twoim zdjęciu... mogę zapytać ile czasu poświęciłeś na tę produkcję?
[B]torm[/B]
niestety miało być prosto i czysto, a każdy z artystów miał dbać o nastrój...:)) taki uniwersalizm nie zagłuszajacy... myśle że się wywiązałem...:)). Robota była trochę za bardzo rozciągnieta w czasie jak na moje zwyczaje, samo ustawienie szablonu poszło w miarę szybko, potem zatwierdzanie które zawsze trwa za długo a potem żmudne wklepywanie za wolno napływających materiałów.... myślę że w sumie około miesiąca...
popraw flejo:
Matusiak/FONT>
kengi
..pieknie dziękuję...
podpisano stara fleja
zgred, zrzedzisz i nie masz racji
tabelki nadal rzadza i jeszcze dlugo beda :P

stronka spoczko, jak dla galerianek w sam raz, moze troche pionowo przerosnieta ale ujdzie
[B]tjviking[/B]
...masz rację z tymi przerostami (przerośniete galerianki...mnim mnim...:)) ale nie chciałem tego dzielić na dalsze podstrony, tekstów czasami było sporo, kto będzie chciał wszystko przeczytać jakoś sobie poradzi, ale w zasadzie ma to mieć charakter archiwum ogólnie dostępnego.... katalogami ktoś popodpiera szafy a strona powisi....:))
Menu nie czytelne. Logo ze stocka do bani, przy czym nazwa galerii dublowana już na topie. Do tego top za duży. Nuda, Nuda, nuda. Jak na galerię to można było to zrobić z większym polotem, tym bardziej, że komu jak komu ale Tobie fantazji nie brak.
- Nagłówki są blade, będą ginęły na niektórych monitorach.
- Przełącznik języków jest ukryty. Chce się wtopić w tło jak kameleon. ;) Sugerowałbym przeniesienie go w lewy górny lub prawy górny róg - tam statystyczny oglądacz strony najczęściej będzie go szukał. Rozwiązaniem jest też "wyciągnięcie" napisów ENG/PL z tła.
- Logotyp oraz menu - widać, że kompresja je trochę zeżarła.

Poza tym jest o ka.

Zadziwiające, że typografia jest całkiem, całkiem! I to wszystko za pomocą table, table, br, br, br, br i fontów. Musiałeś się trochę napstrykać przy tym. :)
[B]Simple_man[/B]
logo nie jest ze stockaoryginalne firmy AMCOR...:)), dublowanie jeszcze nikomu nie zaszkodziło, jak dla artysty którego działo jest umieszcane na topie....to jest on za mały...:)))....działa, galeria zadowolona....zapłacone....:)))...pewnie ze zawsze można lepiej...może zaszeje następnym razem...chociaż w wypadku galerii artsytcznej strona powinna byc jak ściana w galerii ....czysta z widoczną informacja pod dziełami....(czyli nuda, nuda, nuda).... to wystawione prace powinny być szaleństwem.... czyli w służbie sztuki....:)). Trzeba mieć zal do twórców ze nudno.... mówi sie trudno ja tam też wystawiałem....widocznie utrzymałem poziom nudy.......:)))

[B]kots[/B]
...jak to z każda strona, założenia są ok....potem kilient ma 355 pomysłów
żeby to popsuć...udaje sie wybronić tyle ile się da ....i tak byłem mocno stanowczy i spor dało sie uratować.... miałem jeszcze przygodę bo w trakcie pracy firma zmieniła logo....:)). Mimo wszystko lubie tabelkowego HTML-a, wbrew pozorom na sporo pozwala jest elastyczny, doskonale wszędzie chodzi, jest szybki..... czego więcej chcieć a przy skrótach klawiszowych w Pajaczku robota idzie szybko i bezstresowo....!!!